مشتریان گروه حمل و نقل ایرانیان به دلایل متعددی به این شرکت همکاری می کنند ، از جمله میتوان قیمت های مناسب و منصفانه اعلامی شرکت باربری ایرانیان نام برد .
همچنین ارائه رانندگان مجرب و متعهد به همراه تیم حرفه ای بسته بندی و بارچین و تامین لوازم مورد نیاز بسته بندی( پدهای نرم و مقاوم، بابل و انواع ضربه گیر ، سلفون و کارتن با عالی ترین کیفیت و . . . ما را در اولویت انتخاب مشریان محترم قرار داده است.
همچنین ما خدمات خود را بر اساس خواست و نیاز مشتریان تنظیم می کنیم تا اولا مشتری اختیار بیشتر داشته باشد و محدودیت در برنامه اش به وجود نیاید و ثانیا کار ما به ایده آل و رضایت مشتری نزدیکتر باشد .
در سفارش های برون شهری ( استانی ) زمان مساله بسیارمهمی است ، فرض کنید تولید کارخانه ای به دلیل اتمام مواد اولیه موقتا از کار افتاده است دقت بفرمایید که تاخیر در تحویل چنین محموله هایی ( چه تاخیر چند ساعت باشد چه یکی دو روز ) چقدر می توانند ضرر و زیان آور باشد؛ و یا در عصر حاضر که می گویند “وقت طلاست” تاخیر در تحویل بار تا چه اندازه آزاردهنده است و می تواند برنامه زمانی و روزانه شخصی را مختل سازد. لذا انتخاب شرکت باربری قابل و مشاوره درباره زمانبندی سفارش حمل و نقل مساله مهمی می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.