چرا به موقع رساندن کالاها بسیار مهم است؟

وقت طلاست ( به ویژه در باربری )
فرض کنید در شرایط اضطرار هستید ؛ قرار است فردا پروژه ای افتتاح شود و شما مسئول تدارکات هستید و زمان برای شما کوتاه است ،یا برای مثال، در زمان شیوع بیماری کرونا تقاضا برای تحویل به موقع ماسک و کالای پزشکی بسیار زیاد بود ، یا قطعه ای از یک دستگاه صنعتی برای تعمیر نیاز به جابه جایی دارد و سود و ضرر افراد بسیاری به زمان تحویل کالا بستگی دارد و یا سفارش شما حمل و نقل گل های زینتی یا میوه و تره بار است که در صورت تاخیر ، ارزششان ازبین میرود و یا فاسد می شوند ؛و هزاران شرایط مشابه دیگر وجود دارد که اهمیت زمان در حوزه حمل و نقل را نشان می دهد.

 ارسال فورس ماجور :

فرض کنید میخواهید کالایی را از مبدا بندرعباس به مقصد تهران ،جابه جا کنید؛ کار حمل و نقل این سفارش برای خودرو خاور یا کامیون به طور نرمال تا 26 ساعت زمان می برد !! اما شما دیرتان میشود و میگویید میخوام بارم زودتر برسد ، در این صورت شما بهتر است سفارش فورس ماجور ( فوری ) داشته باشید که البته مقداری هزینه بیشتر پرداخت میکنید اما اطمینان پیدا میکنید که کالایتان زودتر، مثلا کمتر از 20 ساعت ، به تهران می رسد.

تحویل به موقع یا بعضا فوری کالاها ، به ظرفیت و توان شرکت های باربری بستگی دارد و ادعای ساده ای نیست . ممکن است از دور آسان به نظر بیاید اما به موقع رساندن بار ، در عمل چندان ساده نیست.

چند عامل مهم برای به موقع رساندن و سریع رساندن کالاها وجود دارد :
یک : خودرو باربری باکیفیت و فنی سالم باشد.
دو : راننده سرحال و باتجربه باشد.
سه : وضعیت ترافیکی و آب و هوا مساعد باشد.

تلفن تماس برای استعلام قیمت ارسال فوری :
09906640068
09906640069

تلفن رزرو برای استعلام قیمت ارسال نرمال :
02136206630
02136206640

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *