خدمات ایرانیان

مشتریان گروه حمل و نقل ایرانیان به دلایل متعددی به این شرکت همکاری می کنند ، از جمله میتوان قیمت های مناسب و منصفانه اعلامی شرکت باربری ایرانیان نام برد .
همچنین ارائه رانندگان مجرب و متعهد به همراه تیم حرفه ای بسته بندی و بارچین و تامین لوازم مورد نیاز بسته بندی( پدهای نرم و مقاوم، بابل و انواع ضربه گیر ، سلفون و کارتن با عالی ترین کیفیت و . . . ما را در اولویت انتخاب مشریان محترم قرار داده است.
همچنین ما خدمات خود را بر اساس خواست و نیاز مشتریان تنظیم می کنیم تا اولا مشتری اختیار بیشتر داشته باشد و محدودیت در برنامه اش به وجود نیاید و ثانیا کار ما به ایده آل و رضایت مشتری نزدیکتر باشد .
در سفارش های برون شهری ( استانی ) زمان مساله بسیارمهمی است ، فرض کنید تولید کارخانه ای به دلیل اتمام مواد اولیه موقتا از کار افتاده است دقت بفرمایید که تاخیر در تحویل چنین محموله هایی ( چه تاخیر چند ساعت باشد چه یکی دو روز ) چقدر می توانند ضرر و زیان آور باشد؛ و یا در عصر حاضر که می گویند “وقت طلاست” تاخیر در تحویل بار تا چه اندازه آزاردهنده است و می تواند برنامه زمانی و روزانه شخصی را مختل سازد. لذا انتخاب شرکت باربری قابل و مشاوره درباره زمانبندی سفارش حمل و نقل مساله مهمی می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *